LORI HOXHA TREGON NDRYSHIMIN/ Ja si do të jetë fotoja e re në pasaportë – AlpeGossip
LORI HOXHA TREGON NDRYSHIMIN/ Ja si do të jetë fotoja e re në pasaportë

LORI HOXHA TREGON NDRYSHIMIN/ Ja si do të jetë fotoja e re në pasaportë

Fotot që na përfaqesojnë në dokumentat zyrtare ndodh që shpesh të jenë ndër më të këqiat të ralizuara në jetën tuaj.

Këtë herë  trashëgimtarja e TOP MEDIA, Lori Hoxha ka guxuar dhe e ka bërë publike. Duhet pohuar se ajo nuk duket aspak keq edhe pse për të qenë më e sigurt ka vendosur disa nga opsionet e Snap Chat.

Po ju do guxonit të publikonin foton tuaj të pasaportës apo kartës së identitetit…?

 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/fotoja-e-pasaportes-tuaj-eshte-turperuese-shikoni-si-ka-dale-lori-hoxha-573602/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright