PUBLIKOHET VIDEO INTIME/ Stresi dhe e fejuara e tij, Kejsi duke u puthur dhe përkëdhelur – AlpeGossip
PUBLIKOHET VIDEO INTIME/ Stresi dhe e fejuara e tij, Kejsi duke u puthur dhe përkëdhelur

PUBLIKOHET VIDEO INTIME/ Stresi dhe e fejuara e tij, Kejsi duke u puthur dhe përkëdhelur

Aludimet për një ndarje të mundshme mes rreperit Stresi dhe të fejuarës së tij, Kejsit, janë hedhur poshtë nga ky i fundit. Ai publikoi një foto në të cilën i shpreh dashurinë Kejsit.

Tanimë nuk i kursen as fotot e videot me partneren bukuroshe, madje edhe postime intime, siç është videoja e fundit.

“Kur e ke shpirtin e plotësuar, gjërat e tjera duken shaka në këtë jetë”, shkruan Stresi.