MOZZIK DHE LOREDANA/ Shumë shpejt kënga e re. Këtë herë në bashkëpunim me… – AlpeGossip
MOZZIK DHE LOREDANA/ Shumë shpejt kënga e re. Këtë herë në bashkëpunim me…

MOZZIK DHE LOREDANA/ Shumë shpejt kënga e re. Këtë herë në bashkëpunim me…

Dyshja vijnë me një këngë bashkë.

Të paktën kështu kanë lënë të kuptohet me anë të një postimi të ngjashëm që kanë bërë të dytë, ku shihen duke mbajtur një datë në duar, e që është data e lansimit të këngës.

Para pak kohësh, është Loredana ajo që ka paralajmëruar se shumë shpejt po vjen me një këngë të re, e që kësaj radhe do të jetë bashkëpunim, por që nuk e ka zbuluar se për kë bëhet fjalë, shkruan Gazeta Express.

Mozzik ka qenë aktiv këtë verë, duke publikuar disa këngë që janë bërë hite tek ne, por është Loredana ajo që ka pasur suksesin më të madh dhe që ende po e shijon, pasi ka debutuar fuqishëm me hitin ‘Sonenbrille’./Gazeta Express