“EDHE SA DO RRINË ATO PUCRRAT NË FYTYRË?” Trejsi Sejdini i tregon fansit të vërtetën për… (FOTO) – AlpeGossip
“EDHE SA DO RRINË ATO PUCRRAT NË FYTYRË?” Trejsi Sejdini i tregon fansit të vërtetën për… (FOTO)

“EDHE SA DO RRINË ATO PUCRRAT NË FYTYRË?” Trejsi Sejdini i tregon fansit të vërtetën për… (FOTO)

Ditën e djeshme Trejsi na tregoi mesazhet komplimentuese që i vinin nga çdo shtet i botës me rastin e konkurimit të saj në “Miss Universe”

Shumë prej tyre e adhurojnë por ka dhe nga ata të cilët nuk ngurojnë ti vënë në pah çfarë shohin keq tek ajo.

Teksa së fundmi në Instastory ka publikuar një foto artistike një fans i shkruan: “Shum e mir po se kuptoj edhe sa do rrin ato puçrat në fytyr”.

Këtij komenti Trejsi i është përgjigjur në mënyrën më të mirë të mundshme teksa shkruan: “Janë nishane yll bote, kanë lindur bashkë me mua, nuk kanë për të ikur kurrë.”