Sabriu dhe bashkëshortja kaq të dashur me këngëtaren e njohur (FOTO) – AlpeGossip
Sabriu dhe bashkëshortja kaq të dashur me këngëtaren e njohur (FOTO)

Sabriu dhe bashkëshortja kaq të dashur me këngëtaren e njohur (FOTO)

Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Nera janë shumë të lidhur me njëri tjetrin.

Kurse kohën e fundit kanë filluar që të shfaqen së bashku edhe në emsione televizive./

Në disa imazhe të publikuara së fundi nga vet, Nera i shohim të dy ata në përqafimin e këngëtares së njohur, Ledina Çelo.

“Me Lejdin si zemer” kishte shkruar Nera në këtë postim.

Ndryshe, Nera dhe Sabriu kanë vite të martuar kurse janë të bekuar me lindjen e dy fëmijëve.