ME SIGURI NUK E DINIT/ Këto janë AKSESORËT që e bëjnë veshjen tuaj të duket akoma më “cool” (FOTO) – AlpeGossip
ME SIGURI NUK E DINIT/ Këto janë AKSESORËT që e bëjnë veshjen tuaj të duket akoma më “cool” (FOTO)

ME SIGURI NUK E DINIT/ Këto janë AKSESORËT që e bëjnë veshjen tuaj të duket akoma më “cool” (FOTO)

E keni menduar ndonjëherë që nëse doni të dukeni “cool” pa përdorur aksesorë nuk ju ka funksionuar?

Epo kjo është mëse e vërtetë prandaj nëse doni të dukeni “stylish” aksesorët nuk duhet ti harroni asnjëherë.

Në fotot e mëposhtëme do të shihni disa nga aksesorët të cilët duhet ti keni patjetër në dollapin tuaj dhe gjithashtu mund të gjeni disa nga kombinimet më të bukura:

/AlpeNews.al