16 mijë euro për një fustan, këngëtarja shqiptare nuk kursehet aspak për veshjet – AlpeGossip
16 mijë euro për një fustan, këngëtarja shqiptare nuk kursehet aspak për veshjet

16 mijë euro për një fustan, këngëtarja shqiptare nuk kursehet aspak për veshjet

Kur vjen fjala tek paraqitja e jashtme, personazhet e njohur duket se nuk kursehen aspak dhe gjithmonë zgjedhin veshjet më të bukura që qarkullojnë në treg.

Por sigurisht pas çdo veshjeje të markave të njohura fshihet dhe një çmimi “i kripur”, si në rastin e fustanit të këngëtares shqiptare i cili kap shifrën e 16, 885 eurove.

“What they wearing” ka publikuar një foto të Rita Orës veshur me një fustan nga “Marchesa”, duke treguar kështu dhe çmimin e tij.