PËR ÇFARË BËHET FJALË? Era Istrefin dhe Luana Vjollcën i bashkon ky detaj (FOTO) – AlpeGossip
PËR ÇFARË BËHET FJALË? Era Istrefin dhe Luana Vjollcën i bashkon ky detaj (FOTO)

PËR ÇFARË BËHET FJALË? Era Istrefin dhe Luana Vjollcën i bashkon ky detaj (FOTO)

Pak kohë më parë Era Istrefi zbuloi se i është bashkuar personazheve publikë nga e gjithë bota me ‘GIF-et’ personale në ‘Instagram’. Kushdo që publikon ‘story’ në profilin e tij mund të shprehë emocione të ndryshme me imazhin e këngëtares shqiptare.

 

Por Era nuk është e vetmja që ka zënë një vend në listën e këtyre imazheve në ‘Instagram’. Edhe Luana Vjollca ka bërë me dije se nga mbrëmja e kaluar, çdokush mund të përdorë ‘GIF-et’ e frymëzuara prej saj.

Moderatorja e njohur shfaqet e veshur me uniformën e grimit me të cilën ka hapur puntatën e fundit të sezonit të parë në ‘Shiko Kush Luan’. Për të gjithë ata që janë adhurues të moderatores, tashmë mund ta kenë pjesë të çdo publikimi personal në rrjete sociale.