NDAN PAMJET ROMANTIKE ME ERMALIN/ Rezarta: Dje dilnim fshehurazi prindërve, sot… (FOTO) – AlpeGossip
NDAN PAMJET ROMANTIKE ME ERMALIN/ Rezarta: Dje dilnim fshehurazi prindërve, sot… (FOTO)

NDAN PAMJET ROMANTIKE ME ERMALIN/ Rezarta: Dje dilnim fshehurazi prindërve, sot… (FOTO)

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon shpesh në rrjete sociale momente të ndryshme nga jeta e tyre familjare, ose zbulon ndonjë detaj të ri rreth marrëdhënies së tyre.

Së fundmi, ajo ka ndarë një video në makinë me Ermalin, ku shihen të kapur përdore. Rezarti ka treguar se iu është dashur të dalin pa i thënë gjë Herës, e cila me siguri do insistonte të shkonte me ta.

“Deri dje dilnim fshehurazi prindërve, sot dalim fshehurazi Herës”, ka shkruar Rezarta krahas videos.

Promoted Content