IDE KOMBINIMESH/ Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie Huntingon-Whiteley – AlpeGossip
IDE KOMBINIMESH/ Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie Huntingon-Whiteley

IDE KOMBINIMESH/ Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie Huntingon-Whiteley

Modelja britanike, Rosie Huntington-Whiteley, është gjithmonë IN kur bëhet fjalë për veshje klasike, elegante dhe shumë chic.

Me një kombinim të ngjyrave si bezhë, ngjyrë ulliri apo e zezë, ajo sjell disa ide veshjesh minimaliste, por me gjithë aksesorët e duhur:

#1

– Një stil casual dhe komod me fustan midi (treçereksh)

Ca ide kombinimesh: Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie

#2

– Veshja “All Black, Everything”, sjellë me një fustan të gjerë me modelin me “flutura”

Ca ide kombinimesh: Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie

#3

– “50 hijet e bezhës” në një kombinim me xhaketë, pantallona dhe shapkat më të famshme të momentit

Ca ide kombinimesh: Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie

#4

Kombinim i ngjashëm, por me xhaketë-fustan të gjatë, që e bën veshjen të duket shumë më klasike

Ca ide kombinimesh: Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie

#5

– Komode dhe sensuale: Një bluzë-fustan oversized, kombinuar me sandale verore

Ca ide kombinimesh: Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie

#6

– E githë veshja e zezë dhe detaji i zinxhirit gold të çantës, për të “thyer pak akullin”

Ca ide kombinimesh: Ngjyrat e tokës sjellë plot stil nga Rosie