TASHMË ÇDO DITË NË EKRANET TELEVIZIVE/ Rudina, Bora, Bieta sjellin trendin më të ri të kostumeve – AlpeGossip
TASHMË ÇDO DITË NË EKRANET TELEVIZIVE/ Rudina, Bora, Bieta sjellin trendin më të ri të kostumeve

TASHMË ÇDO DITË NË EKRANET TELEVIZIVE/ Rudina, Bora, Bieta sjellin trendin më të ri të kostumeve

Duke qenë se i shohim çdo ditë në ekran, shpeshherë moderatoret e prezantueset kthehen në frymëzim për publikun e gjerë. Pamja e veshja e tyre komentohet shumë dhe së fundmi Rudina Magjistari, Bora Zemani e Bieta Sulo kanë sjellë trendin më të ri të kostumeve. Bëhet fjalë për kostumin “pizhama”, me të cilin e kemi parë Rudinën në disa puntata të emisionit të saj. Po ashtu edhe Bora Zemanin në dy puntata të emisionit “Përputhen”. Këtij trendi i është bashkuar në një prej puntatave të “Ftesë në 5”, edhe Bieta Sulo. Moderatoret e kanë veshur me stilin e mënyrën e tyre, por duhet thënë se të trejave u shkon shumë.