“DASMA E VITIT”/ Shihni fustanin e “ÇUDITSHËM” që zgjodhi Marina Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
“DASMA E VITIT”/ Shihni fustanin e “ÇUDITSHËM” që zgjodhi Marina Vjollca (FOTO)

“DASMA E VITIT”/ Shihni fustanin e “ÇUDITSHËM” që zgjodhi Marina Vjollca (FOTO)

“Dasma e Vitit” mblodhi shumë personazhe të njohur nga të gjitha fushat së bashku.

Luana Vjollca postoi ditën e djeshme video me kunatin e saj Getaor Selimin dhe ditën e sotme fustanin rrëzëllitës ngjyrë të kuqe. Ajo të cilën dje nuk e pamë ishte pikërisht Marina.

Marina vendosi që look-un dhe veshjen e saj ta shfaqte vet sot. Vetëm para pak minutash ajo postoi një foto në “Instagram”.  Ja si dukej bukuroshja: