ENCA PA TMERRIN ME SY DHE E PASKA PËRJETUAR KEQ/ Ja çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
ENCA PA TMERRIN ME SY DHE E PASKA PËRJETUAR KEQ/ Ja çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO)

ENCA PA TMERRIN ME SY DHE E PASKA PËRJETUAR KEQ/ Ja çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO)

Enca është padiskut një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila i ka dhuruar publikut shumë hite. Mjafton të përmendim këngën e saj të fundit me Don Phenom “Kujt po i han” këngë kjo e cila u kthye menjëherë në hit dhe u komentua shumë si një “Diss” për Noizyn dhe grupin e tij.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video të ndryshme dhe së fundmi ka treguar publikisht fobinë dhe frikën e saj më të madhe. Vizitat tek dentisti duket se janë makthi i vërtetë i saj. Enca ka ndarë në rrjetet sociale disa foto nga momenti kur i është dashur të kujdeset për dhëmbët e saj.

Ajo ka bërë duart e saj ‘gjak’ në kohën kur mjeku i ka bërë injeksionin e anestezisë.