“SA PËR B*LE MUND TI KEM MË TË MËDHAJA”/ Ronela reagon ashpër për ndjekësit që i tallën pjesën intime (FOTO) – AlpeGossip
“SA PËR B*LE MUND TI KEM MË TË MËDHAJA”/ Ronela reagon ashpër për ndjekësit që i tallën pjesën intime (FOTO)

“SA PËR B*LE MUND TI KEM MË TË MËDHAJA”/ Ronela reagon ashpër për ndjekësit që i tallën pjesën intime (FOTO)

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Ronela Hajati tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një foto të publikuar në profilin e saj në Instagram, pasi rrudha e krijuar nga kominoshet në pjesën e saj intime i shtyu ndjekësit të pyesin nëse ajo ka organin gjenital të një mashkulli.

Megjithëse pyetjen e fansit e mori me sportivitet duke u përgjigjur me “Po”, pak më parë ajo ka shpërthyer në një postim në Instastory, ku e indinjuar ka sqaruar se në fakt ishte thjesht një rrudhë.

“Nga këtu ku jam shoh njerëz që kanë 100 punë, që ikën dita pa e kuptuar dhe prapë kanë gjithmonë kohë për të thënë një fjalë të mirë. E kuptoj gjithë dëshpërimin dhe kohën e lirë parazitare që kemi për të nxjerrë vetëm mllef, vrer, ofendime, zili dhe mbase s’kemi faj.”- ka shkruar Ronela.

“Dhe sa për b**e, unë realisht mund t’i kem më të mëdhaja se ca ‘skutha’ që mbyllin natën duke i shfryrë gjithë epshet e tyre të neveritura nëpër foto. U, më fal, edhe një gjë. Ishte thjesht një rrudhë se ka dhe nga ata që s’hanë pykë fare dhe e mendojnë vërtetë ore.”- vazhdon ajo.

“Dhe po e shkruaj shqip meqe kemi shumë kërkesa. Plus dhe të mos ju dëgjojë njeri tjetër. Ditë të mbarë.”

“Tani besoj është momenti që po të njëjtët dërgojnë nga këto mesazhet e tipit “Të drejtë ke”, “Po me ca merresh”, “Bravo Ronel” domethënë.”- ka përfunduar e indinjuar këngëtarja.