KYLIE JENNER I BËRI SUPER DHURATË/ Kris “shpërthen” në lot dhe tha se… (FOTO) – AlpeGossip
KYLIE JENNER I BËRI SUPER DHURATË/ Kris “shpërthen” në lot dhe tha se… (FOTO)

KYLIE JENNER I BËRI SUPER DHURATË/ Kris “shpërthen” në lot dhe tha se… (FOTO)

Ajo është bërë miliardere dhe kjo do të thotë që mund t’i blejë mamit dhuratën më të shtrenjtë për ditëlindje. Kylie Jenner surprizoi të ëmën Kris me një “Ferrari 488” të kuq, për 63-vjetorin.

Dhe nëse vrisni mendjen sesa i ka kushtuar, vlera e kësaj makine është plot 250 mijë dollarë.

“488 për Mbretëreshën”, shkroi ajo në videon e publikuar në Instagram, ku shfaqet Kris në vendin e shoferes, e cila thotë se është makina e ëndrrave.

Motra e saj Khloe bën shaka për faktin se askush nuk mund ta kalojë këtë dhuratë:

“Besoj se do t’ia jap dhuratën më vonë”.

Kylie shkoi me “Ferrari”-n në shtëpinë e të ëmës, ku gjatë udhëtimit tregoi se kjo ishte dhurata e saj e ditëlindjes për të.