ENCA E SHPALLI GJOKSIN E SAJ USHQIMIN MË TË MIRË/ Reperit shqiptar i shkoi goja lëng (VIDEO) – AlpeGossip
ENCA E SHPALLI GJOKSIN E SAJ USHQIMIN MË TË MIRË/ Reperit shqiptar i shkoi goja lëng (VIDEO)

ENCA E SHPALLI GJOKSIN E SAJ USHQIMIN MË TË MIRË/ Reperit shqiptar i shkoi goja lëng (VIDEO)

Reperi Real 1 ka që në korrikun e kaluar që lë kokën pas gjoksit të Encës dhe sot, këngëtarja e shpalli gjoksin e vet, ushqimin më të mirë në botë.

Enca publikoi në Instagram një video të kapur gjatë xhirimeve të klipit të saj “Hajde”, ku imiton sikur i ngul pirunin, pret me thikë dhe ushqehet me gjoksin e vet të majtë.

Pikërisht këtu nuk kishte si të mos vinte një koment nga faqja zyrtare e Dj Blunt dhe Real 1, që i shkruan këngëtares:

“Bae, c**a e djathtë është e imja, mos gabo të ma prekësh”.

Dhe Enca, e cila në video dukej gjithë neps:

“(disa haha) Iku ajo, u mbarua”.

 

Blunt dhe Real 1 patën një periudhë gjatë vitit të kaluar, kur vendosën befas të vinin në lojë reperët e tjerë dhe të tjera figura publike, duke u vënë kështu në qendër të vëmendjes.

Në korrik, Real 1 publikoi një video në Instagram ku thoshte se, teksa kërkonte për ndonjë gjoks të bukur gruaje në Instagram, kishte hasur Encën, e cila e kishte lënë pa fjalë me gjokset e saj që i mati: “sa dy kokë të miat”.

View this post on Instagram

Best food ever! 😂☄️

A post shared by ENCA (@enca) on