FILMONTE GRATË NË DUSH/ Pronari i bujtinës që u kthye në maniak: Videot i nxirrte në… – AlpeGossip
FILMONTE GRATË NË DUSH/ Pronari i bujtinës që u kthye në maniak: Videot i nxirrte në…

FILMONTE GRATË NË DUSH/ Pronari i bujtinës që u kthye në maniak: Videot i nxirrte në…

Filmonte grate e vajzat ne dush dhe me pas u hidhte videot ne faqe pornografike ne internet duke i bere edhe nga nje pershkrim te shkurter.

Kjo u ka ndodhur se paku 34 femrave ne Zelanden e Re, te cilat filmoheshin fshehtas teksa ishin ne dush nga pronari i bujtines ku qendronin.

Lajmin e ben me dije BBC, duke thene se ai eshte shpallur tasghme fajtor per vepren qe ka bere.

Dyshohet se kamerat ishin te vendosura ne shishet e shampove. Policia zbuloi se paku 219 regjistrime nga dhjetori 2017 deri në shkurt 2018.

Grate e filmuara ishin kryesisht me pak se 30 vjec dhe pjese e filmimit nuk ishte vetem trupi, por ne shume raste edhe fytyra.