Dalin pamjet e aksidentit të prezantuesit të njohur, plagosi një vajzë të mitur (VIDEO) – AlpeGossip
Dalin pamjet e aksidentit të prezantuesit të njohur, plagosi një vajzë të mitur (VIDEO)

Dalin pamjet e aksidentit të prezantuesit të njohur, plagosi një vajzë të mitur (VIDEO)

Del videoja me momentet pas aksidentit kur prezantuesi i njohur anglez Ant McPartlin duket i tronditur teksa del nga makina e tij.

Prezantuesi televiziv 42 vjeç, u përplas me dy makina të tjera dhe plagosi një vajzë trevjeçare.

“MailOnline” ka publikuar pamjet ekskluzive të pas incidentit në Richmond, në perëndim të Londrës.

McPartlin u arrestua pasi akuzohet se po drejtonte mjetin në gjendje të dehur.