PASI U NDA NGA NAOMI CAMBELL/ Këngëtari i njohur shihet shumë pranë me Rita Orën në “Cannes” – AlpeGossip
PASI U NDA NGA NAOMI CAMBELL/ Këngëtari i njohur shihet shumë pranë me Rita Orën në “Cannes”

PASI U NDA NGA NAOMI CAMBELL/ Këngëtari i njohur shihet shumë pranë me Rita Orën në “Cannes”

Naomi Campbell dhe Liam Payne u kthyen në qendër të vëmendjes të mediave, pasi u përfolën për një lidhje. Edhe pse as Naomi dhe as Liam nuk pranuan gjë publikisht, komentet flirtuese dhe daljet e tyre në publik e tregonin qartë. Kjo lidhje nuk zgjati shumë dhe tani Liam duket se është afruar shumë me këngëtaren shqiptare Rita Ora. Shoqëria e tyre filloi që nga dueti për filmin ‘Fifty Shades of Grey’ dhe i kanë mbajtur kontaktet që atëherë, por gjatë paraqitjes së tyre në festivalin e filmit në ‘Cannes’ janë parë shumë pranë njëri-tjetrit. Kujtojmë se Rita mendohet të jetë arsyeja e ndarjes së Liam nga Cheryl, mamaja e djalit të tij.