FLORIAN AGALLIU NIS EMISIONIN E RI/ Ja reality-show që do t'ju mbërthejë para ekranit - AlpeGossip
FLORIAN AGALLIU NIS EMISIONIN E RI/ Ja reality-show që do t’ju mbërthejë para ekranit

FLORIAN AGALLIU NIS EMISIONIN E RI/ Ja reality-show që do t’ju mbërthejë para ekranit

Moderatori i njohur i “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu, është një ndër figurat më të njohura e të dashura për publikun shqiptar, i cili na shoqëron në ekran nga e hëna në të premte.

Mirëpo, daljet e tij televizive s’do të mbeten me kaq.Kohët e fundit është  zbuluar se moderatori do të nisë shumë shpejt një program të ri në formën e një reality-show, që me siguri do t’ju mbajë të mbërthyer përpara ekranit.

“Dita e parë e punës” do të quhet programi i cili do të nisë transmetimin në Janar në Top Channel dhe do të vazhdojë për 12 javë rresht.