“MË MUNGON ÇDO DITË”/ Beatrix Ramosaj emocionon me fjalët prekëse për babain (FOTO) – AlpeGossip
“MË MUNGON ÇDO DITË”/ Beatrix Ramosaj emocionon me fjalët prekëse për babain (FOTO)

“MË MUNGON ÇDO DITË”/ Beatrix Ramosaj emocionon me fjalët prekëse për babain (FOTO)

 Beatrix Ramosaj shpeshherë shkruan fjalë prekëse për babain e saj të ndjerë të cilat i ndan me ndjekësit e saj.

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi, përmes një postimi në InstaStory ajo ka kujtuar babain  me rastin e tetë vjetorit të vdekjes.

“Sot është 9 tetor, dita kur babai im ndërroi jetë në 2010-n. Janë bërë 8 vite pa ty në jetën time dhe sërish më mungon çdo ditë. Ishte e vështirë të mos kisha një baba, por shpresoj se çfarë po bëj në jetën time të të bëjë krenar në parajsë. Të dua babi. Je engjëlli im mbrojtës”, ka shkruar Beatrix.