“E BUKURA E DHEUT”/ E dashura e Gaz Pajës feston ditëlindjen. Zbulohen FOTOT - AlpeGossip
“E BUKURA E DHEUT”/ E dashura e Gaz Pajës feston ditëlindjen. Zbulohen FOTOT

“E BUKURA E DHEUT”/ E dashura e Gaz Pajës feston ditëlindjen. Zbulohen FOTOT

Gaz Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit këto vitet e fundit. Për sa i përket jetës private, ai është mjaft diskret dhe nuk dëshiron të zbulojë asgjë.

Por para disa muajsh  AlpeNews.al bëri të ditur se Ira Seferi është e dashura e Gazit.

Ajo është një bionde sharmante, por e panjohur nga publiku.

Ditën e djeshme Ira ka festuar ditën e saj të lindjes dhe ne ju kemi sjellë disa pamje ekskluzive nga festa e saj.

E veshur me një fustan të zi me tantellë, një rreth të shndërritshëm në kokë si dhe e rrethuar nga lule e dhurata, bukuroshja na “veli” me ëmbëlsinë e saj.

/AlpeNews.al