SPECIALE PËR FANSAT/ Anxhela Peristeri do të mbajë një koncert recital për 17 vjetorin e karrierës – AlpeGossip
SPECIALE PËR FANSAT/ Anxhela Peristeri do të mbajë një koncert recital për 17 vjetorin e karrierës

SPECIALE PËR FANSAT/ Anxhela Peristeri do të mbajë një koncert recital për 17 vjetorin e karrierës

Anxhela Peristeri ka përgatitur diçka speciale për fansat.
Këngëtarja  ka vendosur që me rastin e 17 vjetorit të karrierës ta mbajë një koncert recital.

Koncerti do të mbahet më 15 nëntor dhe kjo u bë e ditur nga vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotoje në Instagram.

‘’ Karriera ime muzikore e 17-viteve në një reflektim të vetëm! Pas një pune disamujore me një super staf, shihemi me 15 nëntor’’, ka shkruar ajo pranë fotos.

Në një tjetër postim Anxhela madje i ka pyetur fansat se cila do të dëshironin të jetë kënga me të cilën do ta hapë koncertin dhe komentet kanë qenë nga më të ndryshmet.