Postoi foto nga pushimet në shkretëtirë, ish depuetetja shqiptare pendohet dhe merr vendimin drastik – AlpeGossip
Postoi foto nga pushimet në shkretëtirë, ish depuetetja shqiptare pendohet dhe merr vendimin drastik

Postoi foto nga pushimet në shkretëtirë, ish depuetetja shqiptare pendohet dhe merr vendimin drastik

Pas shkëputjes nga politika, ish deputetja e parlamentit të Shqipërisë ka patur gjithë kohën në dispozicion që t’i përkushtohet udhëtimeve.
Bëhet fjalë për ish deputeten e PS-së në qarkun e Durrësit, Esmeralda Shkjaun, e cila sot u rikthye në qendër të vëmendjes së mediave nëpërmjet disa fotove të postuara në rrjetet sociale,

E veshur me të zeza ish deputetja na tregoi sot se këtë dimër po e kalon në shkretëtirë. Shumë shpejt këto foto bërën xhiron në çdo portal, por më pas duket se socialistja u bë pishman për postimin e tyre.

Ajo jo vetëm që i fshiu nga adresa e saj personale, por mbylli dhe llogarinë e saj në Instagram. Edhe pse nuk kishte asgjë të ekzagjeruar, nuk dihet pse ish deputetja e Parlamentit ndërmori këtë vendim drastik. Ndoshta kërkon që jetën e saj ta mbajë larg vëmendjes së medias.