"KJO ËSHTË JETA PA TY"/ Lori Hoxha bën publike bisedën me shoqen e ngushtë dhe na bëri të qajmë (FOTO) - AlpeGossip
“KJO ËSHTË JETA PA TY”/ Lori Hoxha bën publike bisedën me shoqen e ngushtë dhe na bëri të qajmë (FOTO)

“KJO ËSHTË JETA PA TY”/ Lori Hoxha bën publike bisedën me shoqen e ngushtë dhe na bëri të qajmë (FOTO)

Prej disa muajsh Lori Hoxha  është larguar nga Shqipëria për të ndjekur studimet në Londër. Blogeria shpesh ka treguar se nuk është e lehtë të qëndrosh larg familjes dhe shoqërisë.

Para disa orësh Lori na ka  treguar tipin e bisedave që bën me shoqen e ngushtë përmes një fotoje qesharake  të postuar në “Instastory”.

Si duken bisedat tona së fundi”: shkruan Lori duke bërë tag shoqen e saj.