NGA THEKËT TEK XHAKETAT/ 8 veshjet që ju duhen këtë dimër për t’u dalluar nga të tjerët (FOTO) – AlpeGossip
NGA THEKËT TEK XHAKETAT/ 8 veshjet që ju duhen këtë dimër për t’u dalluar nga të tjerët (FOTO)

NGA THEKËT TEK XHAKETAT/ 8 veshjet që ju duhen këtë dimër për t’u dalluar nga të tjerët (FOTO)

Në dimër është sa e thjeshtë dhe e vështirë për t’u dalluar mes turmës nëpërmjet veshjes.

Por ka disa veshje që përmirësojnë edhe paraqitjen më të thjeshtë këtë dimër.

1.Çizmet deri te kyçi të veçanta

2.Xhaketa “bomber”

 

3.Veshje me pelush deleje

 

4.Fustani me golf, i hapur te supet

5.Pallto e shkurtër

6.Xhinset me thekë

7.Pallto pelushi

8.Çizmet sipër gjurit