E TRADHTOI FUSTANI/ Arjola Shehu tregon më shumë se ç’duhet (FOTO) – AlpeGossip
E TRADHTOI FUSTANI/ Arjola Shehu tregon më shumë se ç’duhet (FOTO)

E TRADHTOI FUSTANI/ Arjola Shehu tregon më shumë se ç’duhet (FOTO)

Moderatorja bukuroshe dhe shumë e dashur për publikun, Arjola Shehu ishte pak ditë më parë në Pallatin e Koncerteve për të ndjekur koncertin madhështor të Olen Çezarit.

Paparazi i “Panorama plus” e ka fotografuar Arjolën teksa qëndronte ulur, e veshur me një fustan që i tregonte këmbët e gjata, një nga pikat më të forta të trupit të saj perfekt.

Arjola kishte shkuar në koncert e shoqëruar nga këngëtarja dhe prezantuesja Evi Reçi dhe dy vajzat shfaqen të qeshura teksa pozojnë.

Pritet që Arjola së shpejti të rikthehet në ekran me një projekt të ri.