KIMIKATI poston FOTON në pishina me Xhemi Shehun dhe i zbulon gjoksin që ajo rrallë herë e ekspozon – AlpeGossip
KIMIKATI poston FOTON në pishina me Xhemi Shehun dhe i zbulon gjoksin që ajo rrallë herë e ekspozon

KIMIKATI poston FOTON në pishina me Xhemi Shehun dhe i zbulon gjoksin që ajo rrallë herë e ekspozon

‘Kimikati’ tashmë është një personazh mjaft i njohur nga publiku shqiptar, për të mos thënë se më shumë e njohin me këtë emër dhe jo me të vërtetin. Ai quhet Olsi Bylyku dhe është aktori më i ndjekur i Portokalli’, edhe pse më i riu në skenë e në moshë.

Si duket tashmë ai ka krijuar një vend mjaft të veçantë te zemrat e kolegëve të tij dhe me gjithsecilin ka një raport mjaft të mirë. Ditën e sotme ai ka postuar një foto ku shihet në pishina me moderatoren e spektaklit, Xhemi Shehu. Si rrallë herë moderatoren e njohur e shohim me bikini, se edhe ajo vetë ‘ruhet’ të mos ekspozohet shumë në rrjete sociale. Epo Olsi bëhu gati që Xhemi të marrë hak nga ti!