JO MË “BJONDE BESNIKE”/ Marina Vjollca ndryshon look gjatë pritjes së ëmbël dhe nuk njihet më (FOTOT) – AlpeGossip
JO MË “BJONDE BESNIKE”/ Marina Vjollca ndryshon look gjatë pritjes së ëmbël dhe nuk njihet më (FOTOT)

JO MË “BJONDE BESNIKE”/ Marina Vjollca ndryshon look gjatë pritjes së ëmbël dhe nuk njihet më (FOTOT)

Siç tashmë dihet, Marina Vjollca është në pritje të ëmbël. Ndonëse është disa muajshe shtatzënë, ajo nuk është shkëputur ende nga ekrani, madje çdo të shtunë e shohim në “Klanifornia”.

Në puntatën e djeshme Marina është shfaqur ndryshe nga zakonisht. Ajo ka bërë një ndryshim të papritur në pamje dhe tashmë nuk është më bjonde.

Marina i ka lyer flokët në ngjyrë gështenjë. Ajo ka publikuar dhe në rrjete sociale foto me look-un e ri.