“I GJITHË UNIVERSI NË NJË FOTO”/ Fero DEDIKIM të dashurës së tij. Ja si ja KTHEN modelja…(FOTO) – AlpeGossip
“I GJITHË UNIVERSI NË NJË FOTO”/ Fero DEDIKIM të dashurës së tij. Ja si ja KTHEN modelja…(FOTO)

“I GJITHË UNIVERSI NË NJË FOTO”/ Fero DEDIKIM të dashurës së tij. Ja si ja KTHEN modelja…(FOTO)

Ka më shumë se një muaj që është zbuluar lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli, e cila jeton në Londër.

Ndonëse nuk kemi parë foto të bëra bashkë, por të shpeshta kanë qenë ato të realizuara nga vendi i njëjtë, si dhe komentet nga ana e Feros nuk kanë munguar në drejtim të modeles.

 

fgjdhjfhjdghjgh.jpg

 

Duke qenë se çifti jetojnë në distancë me njeri tjetrin, si duket takohen bashkë vetëm nëpër vendet e Evropës, ku shpeshherë bëhet pjesë edhe e koncerteve të reperit.

Kësaj rradhe Fero vjen me një koment plot dashuri në një nga fotografitë e Arbenitës.

“I gjithë universi në një foto”, shkruan reperi, ndërkohë që modelja bukuroshe nuk nguron t’i kthejë menjëherë përgjigje.

dhfgjsdfyjd.JPG