KYLIE ORGANIZOI NJË FESTË PËRRALLORE/ Por a ishte i ftuar ish-partneri në ditëlindjen e të bijës? – AlpeGossip
KYLIE ORGANIZOI NJË FESTË PËRRALLORE/ Por a ishte i ftuar ish-partneri në ditëlindjen e të bijës?

KYLIE ORGANIZOI NJË FESTË PËRRALLORE/ Por a ishte i ftuar ish-partneri në ditëlindjen e të bijës?

Ditën e djeshme vajza e miliarderes më të re në botë Kylie Jenner-it dhe reperit të njohur Travis Skott, festoi ditëlindjen. Vogëlushja mbushi 2 vjeç dhe për të kishin organizuar një festë si në përralla me moton “Bota e Stormit-dy është më mirë se një”.

Të ftuar në festë ishin shumë familjarë dhe miq, por a ishte Travisi? Ai dhe Kylie u ndanë në muajin shtator por kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin. Për këtë arsye Travis nuk ka munguar në ditëlindjen e së bijës dhe e ka mbajtur në krahë teksa frynte qirinjtë e tortës.

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on