“GOTA SI E MBUSHUR ME URINË”/ Rudina Magjistari i kthen përgjigjen epike ndjekëses (FOTO) – AlpeGossip
“GOTA SI E MBUSHUR ME URINË”/ Rudina Magjistari i kthen përgjigjen epike ndjekëses (FOTO)

“GOTA SI E MBUSHUR ME URINË”/ Rudina Magjistari i kthen përgjigjen epike ndjekëses (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari ka nisur pushimet. Ajo ndodhet në Belek, Turqi dhe ka publikuar disa pamje në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, Rudina ka postuar në Instagram një foto të pijes freskuese, krahas së cilës shkruan “Ditët e verës”. Një ndër ndjekëset i ka bërë një krahasim të pahijshëm dhe moderatorja nuk ia ka kursyer një përgjigje.

“Rudina më fal po foto nuk di të bësh…kjo gota ngjan si e mbushur me urinë. Pushime të mbara gjithsesi”, ka komentuar ndjekësja. “Jo moj zemër, ka ngjyrë tjetër urina. Por nëse ti e ke në këtë ngjyrë shko vizitohu. Ose të paktën pi më shpesh ujë. Ta them sinqerisht”, ka replikuar Rudina, një përgjigje epike që ka shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit e saj.