20 MILIONË/ Loredana tregon në publik këto shifra në lidhje me Mozzik dhe...(FOTO) - AlpeGossip
20 MILIONË/ Loredana tregon në publik këto shifra në lidhje me Mozzik dhe…(FOTO)

20 MILIONË/ Loredana tregon në publik këto shifra në lidhje me Mozzik dhe…(FOTO)

Lajme të mira nga dyshja Loredana Zefi dhe Mozzik.

Ka qenë bukuroshja bionde e cila me anë të një foto të postuar në Instastory ka qenë një lajmërim në lidhje me klipin e tyre me titull: “Bonnie e Clyde”.

Plot 20 milion views në YouTube dhe kjo është realisht diçka për tu krenuar.

Bravo Loredana dhe Mozzik!