“VINI RE”/ Fustani deri tek pulpa duhet kombinuar me këto këpucë (FOTO) – AlpeGossip
“VINI RE”/ Fustani deri tek pulpa duhet kombinuar me këto këpucë (FOTO)

“VINI RE”/ Fustani deri tek pulpa duhet kombinuar me këto këpucë (FOTO)

Nëse dikush më kishte thënë disa vite më parë se fustanet me gjatësi deri te pulpa e këmbës do të rikthehen sërish në modë do të kisha shtrëmbëruar fytyrën sepse më dukej stil i vjetër dhe aspak i lezetshëm. Mirëpo sot këto fustane duket se janë shumë “IN”  dhe veç kësaj blogeret na vijnë në ndihmë edhe me llojet e këpucëve që mund t’i kombinojmë që të ngjajmë si një fashionista e vërtetë.

Alternativat që  mund të zgjidhni të kombinoni me një fustan të tillë janë:

1.Çizmet e gjata me printe gjarpri

2.Atletet e babit ( ateletet e mëdha)

3.Çizmet kauboj

4.Çizmet e bardha

5.Çizmet deri te gjuri

6.Çizmet praktike, të shkurtra dhe pa takë

7.Çizmet deri te kyçi i këmbës

8.Shapkat – këpucë