Shën Valentini është në prag: 5 ide make up-i që duhet t’i shihni patjetër – AlpeGossip
Shën Valentini është në prag: 5 ide make up-i që duhet t’i shihni patjetër

Shën Valentini është në prag: 5 ide make up-i që duhet t’i shihni patjetër

Shën Valentini është pas dere dhe e dimë që keni nisur që tani nga planet. Në fakt, statusi juaj është gjëja e fundit që ka rëndësi. 14 shkurtin mund ta përdorim si justifikimin më të bukur për t’u argëtuar paksa. Nëse rrobat, modelin e flokëve dhe dhuratën e zgjodhët, bëni kujdes me make up-in. Është gjithçka me të cilën duhet të shkëlqeni atë natë.

Më poshtë janë listuar disa ide fantastike make up-i të cilat duhet t’i konsideroni seriozisht me patjetër. Sepse kurrë, kurrë nuk i dihet.

1. Grim i thjeshtë dhe ngjyra të ëmbla.

2. Me këtë make up do të dukeni më vogëlushe se asnjëherë.

3. Nëse lyheni kështu, ai do të mendohet mirë për çdo fjalë që do nxjerrë nga goja gjatë darkës. Ai buzëkuq është fuqi.

4. Ky është ai lloj grimi të cilin mund ta bën që në mengjes para se të niseni për punë dhe ta pastroni para gjumit.

5. Ky është lloji i make up-it që thotë: ‘E di, ngjaj një yll dhe dua jo, s’dal me ty!’