“DASHURIA ËSHTË ÇELËSI I ÇDO PORTE”/ Miriam Cani publikon potretin e ëmbël nga karantina – AlpeGossip
“DASHURIA ËSHTË ÇELËSI I ÇDO PORTE”/ Miriam Cani publikon potretin e ëmbël nga karantina

“DASHURIA ËSHTË ÇELËSI I ÇDO PORTE”/ Miriam Cani publikon potretin e ëmbël nga karantina

“Dashuria është çelësi i çdo porte!”!

Kështu shkruan sot Miriam Cani në një postim në Instagram, ku na tregon portretin e adhurueshëm të familjes së saj edhe pse në izolim nga frika e përhapjes së koronavirusit!

Miriam shfaqet me djalin Duam në krahë i cili është rritur tashmë, Albanin në krah i cili mban vajzën Ameli që buzëqesh teksa sheh vëllain!

Dy këngëtarët vijojnë të tregohen diskretë për portretin e të voglit, për të cilin jemi të gjithë kuriozë ta shohim si duket dhe kujt i ngjan.