“VERA PËRFUNDOI”/ Dua Lipa kujton momentet më të bukura me të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
“VERA PËRFUNDOI”/ Dua Lipa kujton momentet më të bukura me të dashurin (FOTO)

“VERA PËRFUNDOI”/ Dua Lipa kujton momentet më të bukura me të dashurin (FOTO)

Dua Lipa është një nga emrat që ka shënuar sukses në arenën ndërkombëtare.
Këngëtarja ka pasur një verë të ngjeshur me koncerte në mbarë botën, të cilat ende nuk i ka përfunduar.

Por, gjithë këto angazhime nuk e kanë penguar atë ta shijojë verën në maksimum bashkë me të dashurin dhe shoqërinë e tyre.

Së fundi, ajo postoi një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet bashkë me të dashurin, Isaac Carew.

“Vera përfundoi”, ka shkruar ajo në foton që e ripostoi nga Isaac.