NGA GRIJA E DERI TEK JESHILJA/ Almeda Abazi “provon” ngjyrat më të çuditshme në flokë. Kush i shkon më shumë? (FOTOT) – AlpeGossip
NGA GRIJA E DERI TEK JESHILJA/ Almeda Abazi “provon” ngjyrat më të çuditshme në flokë. Kush i shkon më shumë? (FOTOT)

NGA GRIJA E DERI TEK JESHILJA/ Almeda Abazi “provon” ngjyrat më të çuditshme në flokë. Kush i shkon më shumë? (FOTOT)

Almeda Abazi është një nga vajzat më të bukuda shqiptare. Përveç ëmbëlsisë, Almeda njihet edhe për natyralitetin e saj dhe faktin se i ka qëndruar besnike gjithmonë thjeshtësisë. Mirëpo nëse jeni kuriozë ta shihni ndryshe në pamje, Almeda ka ndarë disa foto me efektet e “Instagram-it”. Ajo ka provuar disa nga filtrat me ngjyrat e flokëve nga më të çuditshmet. Megjithatë vlen të themi se të gjitha ngjyrat i shkojnë shumë, pavarësisht se me siguri Almeda nuk do të provojë kurrë të dalë jashtë vetes.