“VDES, MBAROJ, ÇMENDEM”/ Aulona Musta tregon se është e dashuruar me… (FOTO) – AlpeGossip
“VDES, MBAROJ, ÇMENDEM”/ Aulona Musta tregon se është e dashuruar me… (FOTO)

“VDES, MBAROJ, ÇMENDEM”/ Aulona Musta tregon se është e dashuruar me… (FOTO)

Ajo njihet si një nga moderatoret më ngacmuese dhe gjithmonë tërheq vëmendjen me postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Aulona Mustën, e cila përveç gazetarisë ka si pasion dhe palestrën.

E me gjithë këto gjëra për të bërë, sërish Aulona gjen kohë dhe për të dëgjuar muzikë.

Me fansat e saj ajo ka ndarë disa vargje nga kënga “Tymi  dashnis” e kënduar nga Irkenc Hyka.

Mesa duket Aulona qenka e dashuruar me këtë këngë.