Miliarderja PARIS HILTON shtyn ceremoninë e dasmës: Nuk jam GATI! – AlpeGossip
Miliarderja PARIS HILTON shtyn ceremoninë e dasmës: Nuk jam GATI!

Miliarderja PARIS HILTON shtyn ceremoninë e dasmës: Nuk jam GATI!

Paris Hilton do të duhet të presë më shumë para se ajo të martohet me Chris Zylka.

Trashëgimtarja e Hilton u fejua në shkur me Zylka. Muajin e kaluar u përhapen lajmet se çifti ishte duke planifikuar martesën e tyre.

“Paris donte të martohej në datën 11/11. Kjo ishte data e saj e preferuar por ka shumë gjëra për të bërë. Dhe midis punës dhe orareve të saj udhëtimi nuk ka kohë të mjaftueshme për të organizuar dasmën,”-tha një burim për E! News. “Ajo është e vendosur të martohet, kështu që kjo do ndodhë, por vetëm jo aq shpejt sa ishte shpresuar. Tani ka planifikuar të martohet në pranverë.”

Në intervistën e saj me E! News, Paris, i cili është teze e dy fëmijëve të motrës së saj Nicky Hilton Rothschild, foli për dëshirën për të filluar një familje me Zylka.

“Mezi po pres që të kem një fëmijë,”-tha ajo. “Do të jem mami më e mirë”.