“ARTISTA KA SHUMË POR NUK JANË TË GJITHË NJERËZ”/ Stresi ka një dedikim për kolegët e tij (FOTO) – AlpeGossip
“ARTISTA KA SHUMË POR NUK JANË TË GJITHË NJERËZ”/ Stresi ka një dedikim për kolegët e tij (FOTO)

“ARTISTA KA SHUMË POR NUK JANË TË GJITHË NJERËZ”/ Stresi ka një dedikim për kolegët e tij (FOTO)

Njihet si “djali i keq” dhe është nga të paktët artistë që i thotë gjërat siç mendon.

Bëhet fjalë për Stresin, i cili nuk ja “përton” asnjërit .Kësaj here ai ka bërë një postim në Instagram ku krahas një fotoje të tij ka vendosur edhe një shkrim domethënës.

“Artista ka shumë por nuk jan të gjithë njerëz , në kuptimin që duhet të jesh njeri pastaj artist … shihemi të dielen Në Tv Klan Premier : Te Du Mom Kënga Magjike 2018,💪”, shkruan ai dhe me siguri ky është një dedikim për kolegët e tij. Për më tepër ai zbulon se do të jetë pjesë e “Këngës Magjike 2018”.