Moderatorja e njohur shqiptare rrëfen: “Unë nuk kam vjehrrë! Kam vetëm 2 mama!” – AlpeGossip
Moderatorja e njohur shqiptare rrëfen: “Unë nuk kam vjehrrë! Kam vetëm 2 mama!”

Moderatorja e njohur shqiptare rrëfen: “Unë nuk kam vjehrrë! Kam vetëm 2 mama!”

Këtë javë, në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës ishte e ftuar moderatorja e emisionit “Pa Filtër” në Digitalb, Jona Spahiu.

Jona foli për marrëdhënien e saj me koleget e tjera në Digitalb si Jonida Vokshi, Vilma Masha, Bora Zemani, Ilda Bejleri apo Lei Kraja, tregoi për eksperiencën e saj në “Pa Filtër” dhe sigurisht edhe për jetën private, për të cilën është përfolur gjatë kësaj periudhë.

E pyetur nëse i heq filtrat kur është e ftuar për darkë të vjehrra, Jona është përgjigjur: “Unë nuk kam vjehrrë! Unë kam dy mama”.

Kaq na mjafton të kuptojmë marrëdhënien e moderatores së njohur me nënë e partnerit të saj dhe duket se qenka mjaft mirë.