MUND T’I BËNI TUAJAT PËR 16 500 DOLLARË/ Del në shitje tufa e flokëve të Marilyn Monroe (FOTO) – AlpeGossip
MUND T’I BËNI TUAJAT PËR 16 500 DOLLARË/ Del në shitje tufa e flokëve të Marilyn Monroe (FOTO)

MUND T’I BËNI TUAJAT PËR 16 500 DOLLARË/ Del në shitje tufa e flokëve të Marilyn Monroe (FOTO)

Një tufë 60 vjeçare e flokëve të Marilyn Monroe është tashmë në shitje me çmimin 16 500 dollarë . Ajo është pjesë e koleksionit të Kenneth Battelle i cili ishte parukieri i saj nga viti 1958 deri kur vdiq në 1962.

Ato do të shoqërohen edhe me një foto të saj shumë seksi të ekspozuar në xham.

Floket e ylli të “Some Like It Hot”  janë tashmë në shitje dhe nëse dispononi paratë, mund të bëhen tuajat.