MOMENTET E BUKURA/ Darka më e ëmbël është ajo në shtëpinë e Sarës dhe Ledionit… (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENTET E BUKURA/ Darka më e ëmbël është ajo në shtëpinë e Sarës dhe Ledionit… (VIDEO)

MOMENTET E BUKURA/ Darka më e ëmbël është ajo në shtëpinë e Sarës dhe Ledionit… (VIDEO)

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Sara Hoxha ka ndarë herë pas here me ndjekësit në rrjetet sociale momente nga më të ëmblat me dy djemtë e saj, London dhe më të voglin e familjes, Roman.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në të cilën shfaqet London duke interpretuar një libër për fëmijë teksa lexon figurat në faqet e tij.

“Numëro bekimet e tua”, ka shkruar Hoxha krah këtyre pamjeve mjaft të ngrohta.

Në këtë postim nuk ka munguar dhe komenti i motrës së saj, Lorit, e cila ka shkruar: “Unë e numëroj atë 2 herë”.

Lori ka treguar në postime të ndryshme në llogarinë e saj në ‘Instagram’ se sa e lumtur është për dy nipërit e saj, me të cilet me siguri ruan kujtimet më të bukura.

View this post on Instagram

count your blessings✨

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on