“VIJON TELENOVELA”/ Lori Hoxha i drejtohet me gisht të mesit vajzës me të cilën u shoqërua Visi: Je një k*rvë (FOTO) – AlpeGossip
“VIJON TELENOVELA”/ Lori Hoxha i drejtohet me gisht të mesit vajzës me të cilën u shoqërua Visi: Je një k*rvë (FOTO)

“VIJON TELENOVELA”/ Lori Hoxha i drejtohet me gisht të mesit vajzës me të cilën u shoqërua Visi: Je një k*rvë (FOTO)

Prej disa ditësh tashmë, për një nga çiftet më të përfolura të showbizit është aluduar për ndarje.

Bëhet fjalë për Lori Hoxhën dhe Vis Bajraktarin të cilët fillimisht vendosën ta mbanin të fshehtë lidhjen por më pas nuk ia dolën.

Edhe pse gjithçka u bë publike sërish ata vazhduan të qetë romancën e tyre deri para disa ditësh kur përflitej për ndarje. Megjithatë arritëm në përfundimin se gjithçka ishte një lojë e çiftit duke filluar nga mos ndjekja e njëri tjetrit në Instagram e deri tek fjalë e përhapura se Visi ishte parë në praninë e një vajze, pasi kjo ishte një formë për ruatjen e intimitetit mes tyre. (kliko këtu)

Por ajo çka ka tërhequr vëmendjen është një postim i shoqes së ngushtë të Lorit, Anxhelës në llogarinë e saj në SnapChat.

Lori Hoxha mbrëmjen e djeshme, bën me gisht të mesit në videon e publikuar nga ajo nën këngen:

“You re such a fucking hoe” (je një k*rvë). Mos ndoshta këto fjalë i dedikohen vajzës me të cili Visi ishte parë të shoqërohej? Mesa duket “telenovela” do të vijojë…