"HAJDE T'I BLEJ NJË PALË STREÇE..."/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) - AlpeGossip
“HAJDE T’I BLEJ NJË PALË STREÇE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at  (FOTO)

“HAJDE T’I BLEJ NJË PALË STREÇE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Moderatorja e njohur  Fatma ka postuar një foto ku shfaqet në krah të bashkshortit të saj, ose siç e quan ajo “plakushi që qmendi rrjetin”. Por një nga fansat kapet me gabimin drejtshkrimor dhe i vë në dukje si shkruhet fjala.

Oriola Marashi poston një foto ku duket mjaft seksi por një prej ndjeksëve “shqetësohet” për qirinjtë që ndodhen para pasqyrës ku ajo pozon.

Enca poston foton ku si gjithnjë vë në pah format e saj, por një prej ndjeksëve është shumë i shqetësuar për të  pasi ka “ngeluar” me një palë streçe. Madje shpreh gatishmërinë për t’ia blerë ai një palë të reja.

Komenti më poshtë:

/AlpeNews.al