E BËN PËR HERË TË PARË/ Fotoja e Kiara Titos do ju lërë gojëhapur – AlpeGossip
E BËN PËR HERË TË PARË/ Fotoja e Kiara Titos do ju lërë gojëhapur

E BËN PËR HERË TË PARË/ Fotoja e Kiara Titos do ju lërë gojëhapur

Kiara Tito prej vitesh tashmë është një nga moderatoret më të komentuara në media dhe për jetën e saj private ka shumë kuriozitet. Kjo e ka bërë Kiarën edhe një nga moderatoret më të ndjekura në rrjete sociale ku poston shpesh foto që tërheqin vëmendjen.

Mirëpo foto e fundit është e veçantë pasi për herë të parë Kiara ka buzëqeshur. Në ekran, kur prezanton “Doktor Plastik” apo e ftuar në emisione mund ta keni parë të buzëqeshë, por në foto ndodh rrallë.

“Hey kiarator qesha”, shkruan Kiara krah fotos që na mahniti pasi moderatorja paska një buzëqeshje të bukur.