PAS “NDARJES” SË BUJSHME/ Andi dhe Melisa shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë (FOTO) – AlpeGossip
PAS “NDARJES” SË BUJSHME/ Andi dhe Melisa shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë (FOTO)

PAS “NDARJES” SË BUJSHME/ Andi dhe Melisa shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë (FOTO)

Andi dhe Melisa u rikthyen vetëm pak ditë më parë, por duken më të dashuruar se kurrë. Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory një video ku shihen duke shkëmbyer puthje pasionante.

“Dashni”, ka shkruar Melisa krahas videos së nxehtë, e cila tregon se gjërat mes tyre po shkojnë për bukuri.

Kujtojmë se lidhja e Andit dhe Melisës u zbulua pas daljes nga programi, pasi kishte kohë që përflitej në rrjet.