MARINA VJOLLCA VAZHDON PUSHIMET NË ITALI/ Publikon FOTO të tjera me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
MARINA VJOLLCA VAZHDON PUSHIMET NË ITALI/ Publikon FOTO të tjera me barkun e rrumbullakosur

MARINA VJOLLCA VAZHDON PUSHIMET NË ITALI/ Publikon FOTO të tjera me barkun e rrumbullakosur

Prezantuesja shqiptare Marina Vjollca vetëm pak ditë më parë njoftoi se është në pritje të ëmbël. Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi, pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Nga Dubai, çifti duket se janë zhvendosur në Itali nga disa foto të publikuara nga moderatorja bukuroshe. Ajo ka shpërndarë fotografi të reja me barkun e rrumbullakosur nga Milano.

FOTO