“TA KA KËPUT KOKËN”/ Kimikati zbulon kujt i ngjan Ajka, Besit apo Xhensilës (FOTO) – AlpeGossip
“TA KA KËPUT KOKËN”/ Kimikati zbulon kujt i ngjan Ajka, Besit apo Xhensilës (FOTO)

“TA KA KËPUT KOKËN”/ Kimikati zbulon kujt i ngjan Ajka, Besit apo Xhensilës (FOTO)

Në korrik të këtijv iti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë të cilën çifti i vendosën emrin shumë të veçantë, Ajka. Pak orë pas lindjes, Besi dhe Xhensila postuan foton e parë ku tregonin këmbën e vajzës teksa i kushtuan asaj dedikime emocionuese.

Megjithatë tani kurioziteti është tek portreti i Ajkës e kujt i ngjan ajo. Këtë e ka zbuluar aktori Olsi Bylyku i njohur si Kimikati. Olsi në urimin që i bënte çifti zbulonte se Ajka i ka këputur kokën Besit. “Mireseerdhe ne jete Ajka. O Zot dhuroji shendet e jete. Ta kishte këput kokën Bes Kallaku”, shkruante Olsi.